We have been interested in an American Staffordshire Terriers since 1998, when we decided after a long consideration all pros and cons of having this breed we have finally decided to go for it and turned out to be the right choice.

In January 2000 we bought our first one. Since then, it has been many years, our kennel has enlarged a bit and our passion for American Staffords did not fade away, in fact quite the opposite. We fell in love with American Staffords for their nature, qualities and other skills that we have decided to breed them.

In our breeding program we use a modern americanś blood lines. Our first priority is selection of acceptible dogs is their well-balanced characterior and good health. We focus on Woodś blood line. Our aim is a breeding of healthly and well-balanced American Staffords, with strong constitution, with excellent movement and with an excellent exterior.


We are faithful and consistent in training and education of our dogs. All our leisure time is dedicated to them and as a reward it is for us their love and friendship and their non conflict attitude towards people and other animals.
By saying this I would like to stress that if Amstaff is well trained and sociable it is loving, obedient, even tempered and especially non-conflict dog.

Sorry for using the word non-conflict, however, I think every dog owner/dog lover should have this word on their minds together with consistency when training their dogs and if they add patience, love and their time they are on the right way to get a best loyal friend about which they could just dream of before.

He will be not only your best friend but also your bodyguard defending you, your childern, pert, friends, and everybody who he loves.

The Amstaff is a dog with a great heart and with a great smile with which he will greet you every morning even if you do not smile back.

Simply love them and they will love you back!!!

With Love to Our Amazing Amstaffs Petra & Mjula Dec 2004

O Nás

O americké staffordšírské terriéry se zajímáme již od roku 1998. Po dlouhém zvažování všech možných důvodů pro a proti pořízení tohoto plemene jsme se rozhodli, že je americký stafford právě tím správným plemenem pro nás, a my těmi správnými páníčky pro Něj.

V lednu 2000 jsme si pořídili prvního…Od pořízení našeho prvního miláčka Caldy uplynulo již nekolik let, naše smečka se rozšířila, a naše nadšení ze Staffordů nikterak neopadlo, právě naopak. S odstupem času si troufáme tvrdit, že naše volba plemene byla správná. Americké staffordy jsme si pro jejich povahu, vlastnosti a schopnosti kterými disponují zamilovali natolik, že jsme se rozhodli věnovat jejich chovu.


V našem chovatelském programu využíváme psi moderních amerických linií, přičemž hlavní prioritou při výběru vhodných psů je pro nás zdraví a povaha těchto psů. V chovu se zaměřujeme především na krevní linii Woodś, u níž je vynikající předpoklad povahově vyrovnaných psů, a perfektního exteriéru. Naším cílem je chov zdravého a povahově vyrovnaného amerického stafforda, s pevnou tělesnou konstitucí, a výborným pohybem a exteriérem.

K chovu i výchově našich psů přistupujeme svědomitě a důsledně, a věnujeme jim veškerý volný čas. Odměnou za čas který jim věnujeme, je nejen jejich láska a přátelství, a to že je s sebou můžeme vzít kamkoli se nám zachce, ale i jejich absolutní nekonfliktní povaha, ať už vůči lidem, či jiným zvířatům. Tímto chci zdůraznit a připomenout, že pokud je americký stafford dobře vychovaný a socializovaný, je to milující, oddaný, vyrovnaný a hlavně nekonfliktní pes, který se bez problémů dokáže kamarádit i se psy a lidmi, které potká například někde v parku na vycházce.

Budete – li při výchově a výcviku vašeho psa důslední, ale opravdu důslední, přidáte-li trpělivost, lásku, a váš bezpochyby drahocenný čas věnujete Jim, jste na nejlepší cestě získat nejlepšího a nejvěrnějšího přítele, o kterém se vám mohlo dříve jen a jen zdát...

Nejen že bude vaším nejlepším kamarádem, ale bude také nezastrašitelným obráncem nejen vás, ale i vašich dětí, zvířat, přátel, jejich dětí, jejich psů……no prostě všech, koho si zamiluje.

A že má obrovské srdce!!!

Americký stafford je nejen pes velikého srdíčka, ale i velkého úsměvu, kterým vás každý den přivítá, ať už vy se na něj smějete, nebo ne...

Milujte je a oni budou milovat Vás!!!
S Láskou k Našim Úžasným Amstaffům Petra & Mjula Dec 2004


 
Tvorba stranek pro chovatele